Volejte 601 601 255 9 - 19 hodin | Rezervace na celou noc je třeba provádět s předstihem.

Hodinový hotel Brno

Hodinový hotel Brno

  • hodinový hotel v Brně
  • 100 soukromí a diskrétnosti
  • vždy čisté povlečení
  • dárek na pokoji zdarma

Jsme azyl pro milence Brno | Penzion Vanessa

Azyl pro milence Brno

azyl pro milence Brno
hodinový hotel Brno

Jsme hodinový hotel Brno. Hledáte novou vášeň s manželkou, chcete romantiku s partnerkou nebo přítelkyní? Chcete překvapit Vaši milenku nebo milence? Jsme tu pro Vás. Azyl pro milence Brno, penzion Vanessa.

Prožijte s manželkou znovu novou intenzivní vášeň! Překvapte ji a pozvěte na 2 hodiny nebo celou noc vášně jako za svobodna!

Chcete překvapit Vaši partnerku? Máme pro Vás skvělou nabídku wellness pokojů s vířivou vanou či privátní saunou.

Prožíváte Vášnivý románek s tajnou láskou, dokonalou milenkou? Chcete se předvést jako dokonalý milenec, který ví jak potěšit ženu? Penzion Vanessa, azyl pro milence Brno je Vám plně k dispozici každý den od 9 do 19 ti hodin.

Vášeň na celou noc?

azyl pro milence Brno
azyl pro milence Brno

Chcete prožít noc Vášně v soukromí? Využijte našich pokojů hodinového hotelu Brno na celou noc již od 1.290 Kč od 19 ti hodin!

Penzion Vanessa | Azyl pro milence Brno Vám poskytne maximum pohodlí a soukromí.

Ať už dorazíte s Vaší manželkou a překvapíte ji po letech nocí vášně, ať už přijedete s Vaší přítelkyní a zahrnete ji romantikou a porcí neutuchající vášně až do rána nebo nás tajně navštívíte s Vaší dokonalou milenkou a prožijete spolu noc Vášně.

Jako bonus nabízíme zdarma občerstvení na pokoji, vybrat si můžete mezi kvalitní kávou, vynikajícím čajem či skvělým džusem.

Hodinový hotel Brno

hodinový hotel v Brně
hotel pro milence Brno

Najděte s u nás s manželkou ztracenou jiskru v manželství, nabízíme wellness balíčky za skvělé ceny, občerstvení na pokoji a dokonalé pohodlí. Každý pokoj je před návštěvou desinfikován a čistě povlečen. Vždy dbáme na čistotu, bezpečí a Vaši maximální spokojenost.

Jsme diskrétní! Nezkoumáme, kdo je Vaše partnerka se kterou k nám přicházíte, ať už k nám zavítáte s manželkou, partnerkou či tajnou milenkou, náš diskrétní personál “nevidí a neslyší” jako by jste u nás ani nebyli.

Pokud budete s pobytem v našem hodinovém hotelu Brno spokojeni, rádi Vás přivítáme v našem druhém azylu pro milence v centru Brna.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Ceník pokojů na celou noc

Kompletní ceník Cena pokoje
Klasický pokoj 1.090 Kč
Harmony pokoj 1.490 Kč
Lotus pokoj 1.550 Kč
Tropic pokoj 1.690 Kč (využití sauny 400 Kč)
V.I.P. Apartmá 1.690 Kč