Volejte 601 601 255 9 - 19 hodin | Rezervace na celou noc je třeba provádět s předstihem.

Noc s milenkou již za 1.300 Kč

Překvapte svou milenku vášní na celou noc!

Azyl pro milence Brno Vám nabízí skvělou příležitost prožít celou noc vášně s tajnou milenkou v našem hodinovém hotelu Brno naprosto diskrétně a v naprostém soukromí.

Využijte soukromí hotelu pro milence Brno na celou noc s dárkem na pokoji zdarma.

Azyl pro milence Brno

  • dárek na pokoji při každé návštěvě
  • 100% diskrétní přístup našeho personálu
  • desinfikované pokoje po každé návštěvě
  • možnost využití wellness služeb za drobný příplatek
  • využijte naší skvělé polohy v klidné části Brna, ale na dosah centra a dálnice D1 a D2
  • náš personál “nevidí / neslyší, vlastně jste u nás nikdy nebyli 🙂

 

Užijte si chuť zakázaného ovoce v Brně

milenecký azyl Brno
milenecký azyl Brno

Zakázané ovoce….ano, nejvíce chutná a u nás Vám bude chutnat dvojnásobně, jsme hodinový hotel Brno, diskrétní místo pro setkání Vás a Vaší tajné lásky. Ať už Vás přivítáme s tajnou milenkou, dlouhodobou partnerkou nebo manželkou, které chcete vyrazit dech novou romantikou a vášní v dlouholetém manželství, perfektně se o Vás postaráme.

Spojujeme nová partnerství, utužujeme dlouhodobá manželství, u nás najdete přístav pro tajnou vášeň s Vaší milenkou, ale také nažhavíte dlouholeté manželství s Vaší manželkou!

Naše pokoje jsou po každé návštěvě dezinfikované a čistě převlečené. Na Vašem bezpečí a dokonalé pohodě nám vždy záleží.

U nás Vás nikdy nečeká neuklizený nebo nepřipravený pokoj. Zakládáme si na perfektním servisu pro naše návštěvníky, chceme Vám nabídnou perfektní servis a rádi Vás v našem azylu pro milence Brno přivítáme jako stálé návštěvníky.

Ukaž, že jsi chlap, muž! Ten, který umí ženě ukázat, že miluje a umí milovat.  Jsme intimní a tajný hodinový hotel Brno, poskytneme Vám dokonalé soukromí a servis. O svou milenku se ale postarej TY!

Chceš se milovat? Ona ano! U nás! S tebou!