Volejte 601 601 255 9 - 19 hodin | Rezervace na celou noc je třeba provádět s předstihem.

Azyl pro milence Brno

Azyl pro milence Brno

Hledáte se svou manželkou, dlouhodobou partnerkou či tajnou milenkou diskrétní soukromí v Brně? Jsme milenecký azyl Brno| Penzion Vanessa. Nabízíme diskrétní místo pro Vás a Vaši tajnou lásku.

Jsme diskrétní! Náš personál nebude mít otázky, zda nás navštívíte v manželkou, dlouhodobou partnerkou nebo tajnou milenkou.

azyl pro milence v Brně
azyl pro milence v Brně

Hodinový hotel Brno

Hledáte s manželkou novou jiskru ve Vašem vztahu? Jsme skvělá volna jak znovu probudit Vášeň v manželství! Navštivte náš azyl pro milence Brno | Penzion Vanessa a prožijte u nás restart Vašeho manželství! Můžete nás navštívit na hodinu, dvě nebo celou noc!

Pro celou noc nabízíme výhodné ceny pokoje v azylu pro milence v Brně na celou noc!

Překvapte Vaši manželku či tajnou lásku výletem do Brna!

 

Soukromí a bezpečí

privátní sauna pro milence Brno
privátní sauna pro milence Brno

V našem hodinovém hotelu Vanessa dbáme na 100% soukromí a bezpečí našich hostů. Před každou návštěvou je pokoj čistě povlečený a desinfikovaný. U nás se budete mít jako v bavlnce. Nebudete se muset o nic starat!

Za 2 hodiny vášně v soukromí zaplatíte pouze 740 Kč. Za komfortnější pokoj s masážní vanou a chromoterapií, vířivou vanou nebo pokoj s vlastní saunou? Dvě hodiny vás vyjdou na 850 Kč.

Privátní sauna pro milence v Brně

Překvapte Vaši manželku či tajnou milenku skvělou romantikou v privátní sauně pro milence jen s příplatkem 200 Kč! Ukažte jak si své lásky Vážíte a překvapte ji privátní saunou!

Využijte naší skvělé polohy, nedaleko centra Brna, ale v naprostém klidu a zátiší, jsme ideální místo pro Vás a Vaší tajnou milenku.

Jsme diskrétní penzion pro milence v Brně. Udělejte si výlet do Brna s kapkou Vášně a romantiky i Vy! Nabídneme Vám maximum soukromí a 100% péče.

Azyl pro milence Brno Jundrov
Azyl pro milence Brno Jundrov
Tajné místo pro milence v Brně

Penzion Vanessa najdete v Brně Jundrově, na Veslařské ulici 78, jsme stranou od centra Brna s minimem dopravy a mimo hlavní tah, nehrozí, že by Vás vidělo víc očí, než si přejete.

Díky naší poloze dokážeme nabídnout 100% komfortu a pohodlí pro milence v Brně! Využijte i Vy naši diskrétní polohu s manželkou, kterou překvapíte žhavým překvapením nebo Vaši tajnou milenku, pro kterou chcete maximum komfortu a soukromí za skvělou cenu. Na 2 hodiny i na celou noc!

U nás znovu zažehnete jiskro ve Vašem manželství nebo strávíte pár vášnivých chvil s tajnou milenkou!

Bezpečně a diskrétně!